Cyberotağ Teknoloji A.Ş sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan, bilişim sektöründe öncelikle sağlık, spor ve görsel yayıncılık alanlarında çalışmasına devam eden firmadır. Firma kurucuları ve çalışanları daha önce görev yaptıkları kuruluşlarda özellikle savunma sanayii ve kamu sektörünün bir çok büyük yazılım ve teknoloji projesinde mühendis ve yönetici olarak görev almışlardır.
Öncelikli sağlık ve yayın teknolojilerinde arge tabanlı ürün geliştirme amacı olduğu için Ostim Teknopark'ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Yazılım geliştirme konusunda gerekli altyapıya sahip olmakla beraber projelerimizin gerektirdiği özel bileşenleri ve donanımları da temin edip çalışmalar yapmaktayız. Literatür taraması ve teorik çalışmaların sonrasında çalıştığımız konularda kavramsal ispatlar (PoC) yaparak ilerlemeyi tercih etmekteyiz.
Firmamız bünyesinde gerek her türlü dokümantasyonun gerekse kaynak kodların belli bir sistematik içinde depolandığı sunucularımız bulunmaktadır. Cyberotağ olarak üniversiteler ile işbirliğinin çok kritik öneme sahip olduğuna inanıyoruz. Üniversiteler, akademisyenler, uygulama ve araştırma merkezleri, akademisyenler tarafından kurulmuş şirketler bilgiye ve alan uzmanlığına erişim için ana noktalarımız olduğu için bunlarla sürekli etkileşim ve iş birliği içinde bulunmaktayız.
Image
Cyberotağ Teknoloji A.Ş sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan, bilişim sektöründe öncelikle sağlık ve görsel yayıncılık alanlarında çalışmasına devam eden %100 bir Türk firmasıdır.
Ostim Teknopark Ostim OSB Mahallesi Cevat Dündar Caddesi No:1/1/41 Yenimahalle/ANKARA
+90 312 911 44 20
info@cyberotag.com
© 2021 CYBEROTAG TEKNOLOJİ A.Ş. | All Rights Reserved.