HAKKIMIZDA

Cyberotağ Teknoloji A.Ş sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan, bilişim sektöründe öncelikle spor, yayıncılık ve sağlık alanlarında çalışmasına devam eden bir firmadır. Firma kurucuları ve çalışanları daha önce görev yaptıkları kuruluşlarda özellikle savunma sanayii ve kamu sektörünün bir çok büyük yazılım ve teknoloji projesinde mühendis, tasarımcı ve yönetici olarak görev almışlardır.

Image
Cyberotağ’ın öncelikli amacı spor ve yayın teknolojilerinde Ar-Ge tabanlı ürün ve hizmet geliştirme olduğu için Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Ostim Teknopark) faaliyetlerini sürdürmektedir. Yazılım geliştirme konusunda gerekli altyapıya sahip olmakla beraber projelerimizin gerektirdiği özel bileşenleri ve donanımları da temin edip çalışmalar yapmaktadır. Literatür taraması ve teorik çalışmaların sonrasında çalışma konularında kavramsal ispatlar (PoC) yaparak ilerlemeyi tercih etmektedir. 
Firma bünyesinde ve bulutta gerek her türlü dokümantasyonun gerekse kaynak kodların belli bir sistematik içinde depolandığı sunucular bulunmaktadır.
Cyberotağ üniversiteler ile işbirliğine çok önem vererek Üniversiteler, akademisyenler, uygulama ve araştırma merkezleri, akademisyenler tarafından kurulmuş şirketlerle iş birliği ve çözüm ortaklığı kurarak bu sayede daha hızlı, verimli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.
Cyberotağ bilişim ve yayıncılık sektöründeki güncel teknolojileri izlemekte ve yayıncılık alanında uygulamaya dönüştürmek için deneyimli sektör çalışanları ile beraber çalışmaktadır. Bu kapsamda bünyemizde Ar-Ge tabanlı yenilikçi teknolojiler ve uygulamalar geliştirme konusunda faaliyetler yürütülmektedir. 
Image
MERKEZ OFİS & AR-GE
Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Bahçelievler Mah. 323/1 Cadde A Blok No:10/50-A/23 Gazi Teknokent Binası 06830 Gölbaşı / Ankara
+90 312 911 44 20
info@cyberotag.com
İRTİBAT OFİSİ & DEVAMLILIK STÜDYOSU 
Yukarı Öveçler Mahallesi
Cevizlidere Caddesi 1/7
Çankaya/Ankara
+90 312 911 44 20
BİRLEŞİK KRALLIK OFİSİ
201i 5300 Lakeside, Cheadle Royal Business Park, Cheadle, England, SK8 3GP
+441224643049
gertem@cyberotag.com
© 2024 CYBEROTAG TEKNOLOJİ A.Ş. | All Rights Reserved.