Uzmanlığımız geniş bir coğrafyada aynı anda birçok canlı yayını, doğru görüntüler, ses ve reji, merkezi kontrol ve yönetim sistemi ile yapmaktır. Bunun da ötesinde, profesyonel ve iyi yerleştirilmiş grafiklerle ve en önemlisi güvenilir bir platform aracılığıyla süreci yönetiyoruz. İletişim altyapısının izin verdiği en üst kalitede yayınların izleyici ile buluşmasının sağlıyoruz.

Herhangi bir canlı yayın görevini organize ederken, sporu ve etkinliği başlangıç noktamız olarak alıyor, yayında en önemli unsurları vurguluyoruz.
  • Etkinliğin unsurlarını (sporcular, antrenörler, hakemler ve uzmanlar) tanıtıyoruz,
  • Aksiyona, dramatik görüntülere ve sekanslara odaklanarak performansı takip edilmesini sağlamaya çalışıyoruz,
  • Genel bakış ve yakın çekimler arasında geçiş yaparak, en iyi şekilde birden fazla açıdan görüş vermeyi hedefliyoruz.
Cyberotağ olarak biz prodüksiyon, uygulama ve teknik unsurlara odaklanırken siz etkinliğiniz ile ilgili diğer konulara yoğunlaşabilirsiniz.
Image

Canlı yayın

Etkinliğinizin canlı yayını internet ortamında veya TV kanalında yapılabilmektedir. 

Canlı kayıt

Canlı yayın talebi ve ihtiyacı olmadığı durumlarda etkinlik canlı olarak kaydedilebilmektedir.

Arşivleme

Canlı yapılan yayın veya kayıt sunucularımızda, bulut ortamında veya müşterimizin sağlayacağı alanda arşivlenebilmektedir.

Bir veya daha fazla kanal

Talep edilmesi durumunda aynı yayın birden fazla TV kanalına gönderilebilirken aynı anda Youtube ve benzeri platformlarda da yayınlanabilmektedir.

Bir veya daha fazla dil

Yayınlar spikersiz veya spikerli yapılabildiği gibi birden fazla dilde de anlatım sağlanabilmektedir. İşitme engelliler için işaret dili ile anlatım seçeneği de mevcuttur.

Sosyal medya ürünleri

Yayınlar ile ilgili paylaşımlarda kullanılacak tanıtım ve bilgilendirme amaçlı tasarımlara ek olarak yayınlardan kesitler içeren en güzel gol, sayı, blok, smaç gibi özel paylaşımlar ve özetlerde hazırlanabilmektedir. 

Reklam, eğitim ve tanıtım klipleri

Mevcut bulunan eğitim, reklam ve tanıtım videoları var ise uygun alan ve zamanda (devre arası gibi) kullanılabilmektedir. Reklam tasarımları da yapılabilmektedir.

Grafikler, zamanlama ve sonuç

Canlı yayın esnasında ihtiyaç duyulan grafikler, ekrana yansıtılan süre ve skor bazlı bilgilerin temini ve işlenmesi süreçlerini de üstleniyoruz.
CANLI YAYIN HİZMETİNİ ÜSTLENDİĞİMİZ LİGLER
Image
Image
Image
Image
Image
MERKEZ OFİS & AR-GE
Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Bahçelievler Mah. 323/1 Cadde A Blok No:10/50-A/23 Gazi Teknokent Binası 06830 Gölbaşı / Ankara
+90 312 911 44 20
info@cyberotag.com
İRTİBAT OFİSİ & DEVAMLILIK STÜDYOSU 
Yukarı Öveçler Mahallesi
Cevizlidere Caddesi 1/7
Çankaya/Ankara
+90 312 911 44 20
BİRLEŞİK KRALLIK OFİSİ
201i 5300 Lakeside, Cheadle Royal Business Park, Cheadle, England, SK8 3GP
+441224643049
gertem@cyberotag.com
© 2024 CYBEROTAG TEKNOLOJİ A.Ş. | All Rights Reserved.