YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ

Halen alfa testi aşamasında olan hizmetimiz, federasyonlarda, spor kulüplerinde altyapı ve üstyapıdaki sporcu, antrenör ve takım gelişiminin takibini sağlayan, aynı zamanda gelir – gider yönetimini Spor Yönetimine özgü koşullar göz önüne alınarak sunan bir “Spor Bilgi Yönetim Sistemi”dir. 

İçinde bulunan spor okulları modülleriyle yetiştirici kulüplerin gereksinimlerini karşıladığı gibi yarışmacı sporcu ve takımların performans ve gelişimlerinin takibi imkanını sunmaktadır. Altyapı gerek sporcu, gerek antrenör gerekse takım bazlı olarak gelişim ve performans verilerinin analizini sağlayabilecek yapıdadır. 

Tamamen web-tabanlı ve VTYS bağımsız bir uygulama olarak kurum gereksinimleri doğrultusunda banka, muhasebe, kurumsal kaynak planlama uygulamaları, kullanıcı yönetimi sistemleri gibi pek çok çözümle kolayca entegre çalıştırılabilmektedir.

Sistem sahip olduğu mesajlaşma sistemi ile yönetim, sporcular, antrenör ve sporcu velileri arasında iletişimi de sağlamaktadır.

Sahip olunan veya kullanılmakta olduğu tüm branşlardaki tesislerin kullanım  planlamaları da sistem  üzerinden yapılabilmektedir.

Image
Image
MERKEZ OFİS & AR-GE
Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Bahçelievler Mah. 323/1 Cadde A Blok No:10/50-A/23 Gazi Teknokent Binası 06830 Gölbaşı / Ankara
+90 312 911 44 20
info@cyberotag.com
İRTİBAT OFİSİ & DEVAMLILIK STÜDYOSU 
Yukarı Öveçler Mahallesi
Cevizlidere Caddesi 1/7
Çankaya/Ankara
+90 312 911 44 20
BİRLEŞİK KRALLIK OFİSİ
201i 5300 Lakeside, Cheadle Royal Business Park, Cheadle, England, SK8 3GP
+441224643049
gertem@cyberotag.com
© 2024 CYBEROTAG TEKNOLOJİ A.Ş. | All Rights Reserved.